Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE LÁZNĚ PODHÁJSKA - PENZIONY ENERGY I a II - OBSAZENO 7 950,- Kč
AKCE ADVENTNÍ REGENSBURG 590,- Kč
AKCE ADVENTNÍ REGENSBURG 590,- Kč

Akce - Německo - ADVENTNÍ REGENSBURG

LOKALITA A CHARAKTERISTIKA

Regensburg (Řezno), město zahrnuté do světového kulturního dědictví UNESCO, je v tomto adventním čase naplněno sváteční atmosférou a nabízí svým návštěvníkům hned čtyři vánoční trhy. Všude Vás očekává vánoční zboží, kulinářské zážitky, speciality a rámcový kulturní program. Tradiční Trh Christkindlmarkt láká místní i návštěvníky již po staletí na náměstí Neupfarrplatz. Celé středověké Staré Město je ponořeno do vánočního světla a v osobitých buticích a obchodech se dá jistě najít mnoho vánočních dárků. Prohlídka města znovu oživí celou atmosféru a některá z řady akcí probudí v každém člověku pocity předvánočního rozjímání. Řezno nabízí zážitky pro všechny smysly a těší se vždy znovu na toto velmi kouzelné období.

 

PROGRAM

7.00 hod. odjezd z Plzně do Bavorského města Regensburg. Prohlídka města s průvodcem, návštěva adventních trhů v centru a Romantických vánočních trhů na zámku Turn-Taxisů.

19.00 hod. odjezd zpět do Plzně (návrat cca do 20.00 hod).

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Autobusová doprava z Plzně na místo a zpět, služby prů­vodce, pojištění léčebných výloh do zahraničí a pojištěni záruky v důsledku úpadku CK u ČPP.

 V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

 Vstup na romantické vánoční trhy na zámku - 8 Eur.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Akce - Německo - ADVENTNÍ REGENSBURG

  • Termín: 16.12.2017 - 16.12.2017
  • Nocí: 0
  • Doprava: autobusem
  • Akce: 17REG822
dospělí:

590,- Kč