MAĎARSKO – lázně hevíz – špičkový termální komplex

MAĎARSKO – LÁZNĚ HEVÍZ – ŠPIČKOVÝ TERMÁLNÍ KOMPLEX 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ 

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, s největší vodní hladinou termálního jezera v Evropě. Účinky „divotvorného“ jezera se projevují při léčení revmatických neduhů, chorob pohybového ústrojí a také gynekologických zánětů. Pitná kůra pomáhá při poruchách zažívacího traktu a paradentóze. Pramen poskytuje 86 milionů litrů vody denně, voda v jezeře se zcela vymění každých 28 hodin. Hotel Európa Fit**** se nachází přímo v centru a jen pár minut pěšky (cca 400 m) od jezera.

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO 

Doprava, luxusní ubytování (vana nebo sprcha na vyžádání v CK, minibar, trezor, fén, telefon, LCD TV, balkón nebo terasa), WiFi, polopenze (snídaně i večeře formou bufetu – maďarská, mezinárodní, dietní i vegetariánská kuchyně), v poledne domácí polévkový bufet. Neomezené využití bazénového a saunového světa: zážitkový bazén, termální bazén, 2x termální bazén s léčivou vodou z jezera, vířivka, vnitřní a venkovní plavecké bazény, infrasauna, parní a finská sauna, solná kabina, ReneSanarium v poschodí, tropická zážitková sprcha, fitness centrum, zábavné programy a župan na pokoji. Půldenní výlet do Kesztely. Fakultativně vyjížďka lodí po Balatonu.

 

PŘÍPLATKY 

1L pokoj: 2 350 Kč/pobyt, loď, rekreační poplatek splatný na místě. 

REZERVACE

Omlouváme se, zájezd je momentálně vyprodaný. Pokud si přejete uvést na seznam náhradníků, zavolejte na tel: 724 122 827.