ITÁLIE – Milano – La Scala – letecky

OPERY – CAVALLERIA RUSTICANA (SEDLÁK KAVALÍR) / PAGLIACCI (KOMEDIANTI)

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Doprava z Plzně na letiště do Prahy a zpět, letenky z Prahy do Milana a zpět, ubytování, snídaně, delegát na místě. Návštěva milánského centra – Galerie Vittorio Emanuele,  Katedrála Duomo (možná rezervace předem), expozice Poslední večeře – Leonardo Da Vinci v Santa Maria delle Grazie (nutná rezervace předem), hrad Castello Sforzesco a čtvrť Porta Nuova.

 

PROGRAM 

1.den – letecky z Prahy do Milana. Ubytování – Just Hotel Milano**** (hotel se nachází na ideálním místě, pár kroků od vlakového nádraží, kam přijedeme rychlovlakem z letiště). Hotel nabízí bufetové snídaně, klimatizované pokoje, WiFi, TV, minibar a je kousek od centra města (dojezd tramvají), společnou večeři v blízkosti hotelu je možné předem rezervovat.

2. den – celodenní návštěva Milana.

3. den – celodenní návštěva Milana + večerní představení – La Scala (opery – Komedianti a Sedlák kavalír – nejpopulárnější opery italského verismu.)

4. den – letecky návrat z Milana do Prahy.

 

PŘÍPLATKY 

1L pokoj 5 700 Kč/noc, rekreační poplatek splatný na místě (5 €/noc), lístek La Scala (cca 100 €), druhé příruční zavazadlo (cca 60 €), vstup do Duomo (17,50 €), vstup na Poslední večeři – Da Vinci (52 €), místní doprava (vlak z letiště a zpět – 2x 13 €, třídenní jízdenka Milano – 13 €), kapesné (večeře, vstupné do památek, suvenýry, apod.).

REZERVACE

Omlouváme se, zájezd je momentálně vyprodaný. Pokud si přejete uvést na seznam náhradníků, zavolejte na tel: 724 122 827.