ORLICKÉ HORY – pohodlí a luxus v Rajské zahradě

POZNÁVACÍ A ZÁŽITKOVÝ POBYT 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ 

Spa & Wellness Hotel Rajská zahrada se nachází na skále, ze které se Vám naskytne úchvatný pohled na malebné Nové Město nad Metují. Komplex hotelu je tvořen třemi hotelovými budovami, uzavřeným dvorem a rajskou zahradou. Všechny hotelové pokoje se vyznačují vysokým standardem a jsou vybaveny koupelnou s WC, vestavěnou skříní s trezorem, TV, WiFi, minibarem a stolem. V samostatné apartmánové budově jsou tři nejluxusnější pokoje Exclusive, kdy každý apartmán má svého patrona, kterému je zasvěcen a jeho interiér je podle toho navržen. Bezbariérový hotel s výtahem nabízí restauraci, konferenční sál a wellness. Stravování zajištěno formou polopenze – snídaně bufetové, dvouchodové večeře výběrem z menu. (1L pokoje budou k dispozici v Hotelu U Broučka na náměstí – 400 m od Hotelu Rajská zahrada, snídaně v  Hotelu U Broučka, večeře v Hotelu Rajská Zahrada).

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO 

Doprava, ubytování, polopenze, 3x výlet v místě pobytu (Velká Deštná, Adršpašské skály, Polsko), cestou zpět Náchod, neomezený vstup do fitness a malého wellness centra, 6x vstup do hotelového Wellness centra na 120 min/den (platí i pro klienty Hotelu U Broučka).

 

PŘÍPLATKY 

Pokoje superior a exclusive, vstupy, poplatek obci splatný na místě. 1L pokoj v Hotelu U Broučka – cena standard economy + 900 Kč/pobyt. Fakultativně (Opočno, Babiččino údolí, Kuks)

REZERVACE

Omlouváme se, zájezd je momentálně vyprodaný. Pokud si přejete uvést na seznam náhradníků, zavolejte na tel: 724 122 827.