PODHÁJSKA – blahodárné termální lázně

POBYT V OBLÍBENÝCH SLOVENSKÝCH TERMÁLECH

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ 

V Podhájské se nachází rozsáhlý komplex bazénů s léčivou vodou (revmatismus, kloubní onemocnění, kožní onemocnění, dýchací problémy). Penziony Energy I a II mají vnitřní bazény s termální vodou. Penzion Quatro II je vzdálen 300 m a penzion Termál 800 m od termálního koupaliště. Všechny penziony mají pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, WiFi a některé mají balkón nebo terasu. Na penzionech E I, E II, Borinka je strava formou polopenze (snídaně bufetové, dvouchodové večeře výběrem ze 2 menu, na Borince večeře tříchodové výběrem ze 3 menu), Quatro II – pouze bufetové snídaně (možnost dokoupení večeří). Penzion Termál – pouze servírované snídaně.

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO 

Doprava, ubytování, strava, 2x zájezd. Kryté termální bazény jsou k dispozici v ceně pobytu: ten, kdo je ubytovaný v Energy I má v ceně vstup do Římských lázní v Energy I, kdo je ubytovaný v Energy II, má v ceně vstup do termálního bazénu v Energy II, ubytovaní na Borince mají v ceně vstup do termálního komplexu. Dále jsou v ceně vířivky v termálních bazénech Energy I a II víckrát denně.

 

PŘÍPLATKY 

1L pokoj: E I a II + 2 300 Kč/pobyt. Quatro II + 2 300 Kč/pobyt. Bungalovy E I (4. a 11. měsíc + 200 Kč/os/pobyt a 10. měsíc – sleva 200 Kč/os/pobyt). Rekreační poplatek splatný na místě.

REZERVACE

FOTOGALERIE