ROHÁČE –Smrečany – Chočské vrchy

POBYT V RODINNÝCH PENZIONECH OBKLOPENÝCH HORAMI 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ 

Vesnička Smrečany leží pod Západními Tatrami (Roháčemi), 5 km od Liptovského Mikuláše. Obcí protéká říčka Smrečianka obklopená přírodním parkem, který navozuje relaxační atmosféru. Poloha je výhodná pro letní turistiku, cyklo turistiku a relax v termálních bazénech s blahodárnými účinky: Liptovský Ján, Lúčky, Tatralandia, Bešeňová. V obci je obchod s potravinami, hospůdka s venkovní terasou a nově otevřená restaurace. Ubytování bude zabezpečeno v penzionech (U Hološov, Shalom,
U Klongov), pokoje jsou vybaveny TV, sociálním zařízením, WiFi. Vesnička Smrečany leží pod Západními Tatrami (Roháčemi), 5 km od Liptovského Mikuláše. Obcí protéká říčka Smrečianka obklopená přírodním parkem, který navozuje relaxační atmosféru. Poloha je výhodná pro letní turistiku, cyklo turistiku a relax v termálních bazénech s blahodárnými účinky: Liptovský Ján, Lúčky, Tatralandia, Bešeňová. V obci je obchod s potravinami, hospůdka s venkovní terasou a nově otevřená restaurace. Ubytování bude zabezpečeno v penzionech (U Hološov, Shalom, U Klongov), pokoje jsou vybaveny TV, sociálním zařízením, WiFi. 

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO 

Doprava, ubytování, polopenze (snídaně i večeře servírované). 1x za pobyt vstup do wellness (vířivka, sauna). 3x zájezd: 1. Štrbské pleso, 2. Chočské vrchy, 3. Roháče – Žiarska chata.

 

PŘÍPLATKY 

1L pokoj: 1 500 Kč/pobyt, vstupy, rekreační poplatek splatný na místě.

REZERVACE