TRENČIANSKE TEPLICE – unikátní lázně s dlouhou tradicí

LÁZEŇSKÝ POBYT S PROCEDURAMI A PLNOU PENZÍ (POPŘ. POLOPENZÍ)

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ 

Lázně se specializují na léčbu a prevenci pohybového aparátu, revmatických a gynekologických problémů a kožních onemocnění. Lázeňský hotel Krym a Lázeňský hotel Slovakia jsou spojené vnitřní chodbou a nachází se v centru města u pěší zóny a je v nich zajištěna většina léčebných procedur. V hotelech je restaurace a kavárna. Pokoje jsou moderně zařízeny – rádio, TV, telefon, koupelna (sprchový kout, toaleta), fén, župan, lednička a varný set. Na LH Slovakia i na LH Krym všechny pokoje s balkónem. Stravování je možné formou plné penze či polopenze – snídaně, večere/obědy formou bufetu.

POZN. V případě polopenze – sleva 700 Kč/pobyt/osoba.

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO 

Doprava, ubytování, plná penze, 1x půldenní výlet. LH Krym – DR. SENIOR (12 procedur: vstup. lék. prohlídka, termální koupele, masáže, rašelina/mořské bahno, plavání či perličkové koupele, oxygenoterapie) a 3x 80 min. vstup do venkovního bazénu Grand. LH Krym + LH Slovakia – DR. KLASIK (18 procedur dle doporučení lékaře),

1x Velký wellness okruh za pobyt v LH Slovakia – 120 min a 1x Malý wellness okruh za pobyt v LH Slovakia – 80 min, 3x 80 min. vstup do venkovního bazénu Grand.

 

PŘÍPLATKY 

1L pokoj Krym: 3 900 Kč/pobyt, 1L Slovakia: 1 900 Kč/pobyt, vstupy, rekreační poplatek splatný na místě.

REZERVACE