VEĽKÝ MEDER – termální ráj na jihu slovenska

POBYT V TERMÁLECH NA ŽITNÉM OSTROVĚ

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ 

Veľký Meder leží na jihu Slovenska jen 8 km od Dunaje a maďarských hranic. Ve městě se nachází Thermalpark Corvinus Veľký Meder, který disponuje 7 bazény

s celoročním provozem a 6 venkovními bazény s léčivou vodou o teplotě 26 – 38°C, vybavenými vodními masážními tryskami, hracími elementy, vnitřními a venkovními tobogány. Geotermální voda (teplota vody z vrtu až 72°C čerpána z hloubky až 1791 m) má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteř, svalstvo a klouby a celkově přispívá k regeneraci organismu. Ubytování je zajištěno v rodinném penzionu Györy, který se nachází v klidném prostředí na okraji lesa, jen 100 m od termálního koupaliště. Každý pokoj má sociální zařízení, TV, WiFi, ledničku, balkón, některé pokoje s možností přistýlky. Stravování je formou polopenze (snídaně bufetová, večeře servírovaná tříchodová, slovensko-maďarská kuchyně, jeden večer grilování s živou hudbou – dle počasí).

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO 

Doprava, ubytování, polopenze, 1 celodenní výlet: maďarské město Györ, 1 polodenní výlet: Komárno.

 

PŘÍPLATKY 

1L pokoj: 3 500 Kč/pobyt, rekreační poplatek splatný na místě, permanentka do Thermalparku Veľký Meder (cenu uvedeme 10 dní před akcí v upřesňujících materiálech).

REZERVACE

FOTOGALERIE