Prodejní podmínky

INFO K POBYTŮM 2024:

 

SLEVY, VÝHODY A DOTACE

 

VČASNÝ NÁKUP

Sleva za včasný nákup při úhradě celé částky zájezdu nejpozději dne 8. března 2024. Sleva je ve výši 200 Kč za osobu. Je však nutné provést platbu za akci v CK SOCHOR.CZ s.r.o., (hotově, platební kartou, bankovním převodem).

 

VĚRNOSTNÍ SLEVA

Pokud jste se zúčastnili našich akcí v roce 2021, 2022 nebo 2023, máte nárok na věrnostní slevu 150 Kč za osobu. Je však nutné provést platbu za akci v CK SOCHOR.CZ s.r.o., (hotově, platební kartou, bankovním převodem).

 

SLEVA PRO SENIORY

Každý senior nad 55 let a senior, který pobírá starobní nebo invalidní důchod, získává slevu 150 Kč za osobu (uvedeno v tabulce).

 

MIMOŘÁDNÉ SLEVY

Na některé pobyty, které budeme pořádat, bude možné získat mimořádnou fi nanční dotaci. Klimatické léčebné pobyty pro rodiče s dětmi ve vysokohorském prostředí budou dotovány prostřednictvím Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. Lze také očekávat dotace na seniorských pobytech pro organizované skupiny – svazy, kluby seniorů. O uvedených dotacích bude naše CK poskytovat informace nejpozději 2 měsíce před konáním konkrétní akce.

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

  1. Slevy se nevztahují na zájezdy do 4 dnů trvání a na pobyty partnerských CK.
  2. Při platbě zájezdu v CK platební kartou, bude v případě storna vrácená částka snížena také o poplatek bance 1,2 % z celkové zaplacené částky.
  3. V ceně není zahrnut příplatek za transfer do Plzně nebo za nástup mimo plánovanou trasu jízdy.
  4. Pojištění proti úpadku má naše CK uzavřené s Českou podnikatelskou pojišťovnou a toto pojištění je do ceny každé akce již zahrnuté.
  5. Možnost pojištění léčebných výloh při pobytech v zahraničí a pojištění nákladů souvisejících se zrušením cesty (storno poplatku) u ČPP.

V CENĚ JE ZAHRNUTO:

Doprava z Plzně na místo a zpět (autobus zůstane v místě většiny pobytů), ubytování, stravování (ve většině pobytů), průvodce/delegát (u většiny pobytů), zabezpečení programu (u většiny pobytů), pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.

 

Cestovní kancelář SOCHOR.CZ

IČ: 64834026, DIČ: CZ64834026

Slovanská 7, 326 00 Plzeň

Telefon: 377 227 143, 724 122 827

info@sochor.cz, www.sochor.cz

Všeobecné prodejné podmínky zde: