ŠPANĚLSKO – La Manga del Mar Menor – letecky

POBYT U DVOU MOŘÍ – ALL INCLUSIVE – ŠPANĚLSKÁ I STŘEDOEVROPSKÁ KUCHYNĚ

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ 

Poloostrov La Manga se nachází na jihovýchodním pobřeží Španělska. Tenká šíje odděluje Středozemní moře od vnitřního moře Mar Menor. Pláže jsou písčité a přístup do moře je pozvolný, což zvláště platí u vnitřního moře Mar Menor. Zde je také o více než 6 % vyšší koncentrace mořských solí než ve Středozemním moři, což společně s vysokou vlhkostí vzduchu, výskytem léčebného bahna a příznivým prouděním vzduchu mezi Středozemním a vnitřním mořem, působí léčebně na organismus. Destinace je vyhledávána pro léčbu pohybových, respiračních i ekzematických onemocnění. La Manga má bohatou síť obchodů, marketů a restaurací. Pobyt má rekondiční charakter, je komplexně zabezpečen programem i personálem. Hotel Los Delfines**** je velicedobře situovány u obou moří. Stravování v režimu all inclusive nebo plné penze. K dispozici je hotelový bazén s lehátky zdarma, večerní živá hudba a další služby.

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO 

Letenka (Praha – Alicante a zpět), veškeré poplatky, transfer na letiště (doprava z Plzně autobusem na letiště do Prahy
a zpět), transfer na hotel, ubytování. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, klimatizací, telefonem, lednicí a balkonem s výhledem na moře. Stravování: plná penze s nápoji u jídla nebo „all inclusive“ (tj. plná penze a vybrané služby zdarma, alko, nealko, teplé
i studené nápoje v ceně).

 

PROGRAM

Fakultativní výlet do historické Cartageny (festival Kartágiňci a Římané), fakultativně lodí po Mar Menoru,  autobusem po La Manze, vycházka na maják Cabo de Palos a do přírodního parku Calblanque.

 

PŘÍPLATKY 

1L pokoj: 4 950 Kč/pobyt.

REZERVACE

Omlouváme se, zájezd je momentálně vyprodaný. Pokud si přejete uvést na seznam náhradníků, zavolejte na tel: 724 122 827.

FOTOGALERIE